FORGOT YOUR DETAILS?

STREFA POKUS

Bogactwo oferty narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz akcesoriów to nie tylko siła światowych marek, ale także doceniana przez praktyków staranność doboru asortymentu.

MODECO EXPERT

MODECO EXPERT

Szeroki asortyment narzędzi i elektonarzędzi przeznaczony dla wymagającego majsterkowicza. Elektronarzędzia Modeco Expert cechuje dbałość o wygodę użytkownika, trwałość i pomysłowość w doborze przydatnych funkcji zwiększających komfort pracy.

MODECO HOME

MODECO HOME

Dobrej jakości do domowego użytku narzędzia ręczne, które wyróżnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz estetyczny wygląd.

MODECO GARDEN

MODECO GARDEN

To narzędzia, które docenią kobiety pielęgnujące ogrody, jak i mężczyźni wspierający je w cięższych pracach w przydomowym gospodarstwie.

RAWLPLUG

RAWLPLUG

To profesjonalne techniki montażu bezpośredniego, akcesoria do elektronarzędzi oraz kompleksowy asortyment zszywaczy ręcznych.

GLOBUS

GLOBUS

Jeden z największych w Polsce producentów narzędzi mających zastosowanie w wyspecjalizowanych procesach obróbczych takich materiałów jak: drewno, metal, AL., PVC oraz beton.

RAPID

RAPID

Szeroki asortyment narzędzi do łączenia. Profesjonalne zszywacze ręczne, elektryczne i pneumatyczne. Opalarki , pistolety do kleju oraz od niedawna nitownice z akcesoriami.

STANLEY

STANLEY

Bogata oferta narzędzi ręcznych i akcesoriów dla wymagających użytkowników. Siła tradycji oraz nowoczesność.

DEWALT

DEWALT

Mocne i niezawodne elektronarzędzia i oprzyrządowanie doceniane przez profesjonalistów.

BLACK&DECKER

BLACK&DECKER

Nowatorskie i solidne narzędzia I elektronarzędzia do domu ogrodu.

METABO

METABO

Znana i ceniona marka przez fachowców na całym świecie. Asortyment marki Metabo obejmuje wysokiej klasy urządzenia przeznaczone do profesjonalnego użytku.

MICHELIN

MICHELIN

Ceniona na całym świecie marka znajdująca się się w pierwszym szeregu na wszystkich rynkach sektoru oponiarskiego.

TOP