FORGOT YOUR DETAILS?

CZYM JEST MODECO CHALLENGE

Program Modeco Challenge jest projektem stworzonym na kilku poziomach – biznesu, nauki i relaksu Modeco Challenge to unikalny program partnerski Podstawę do stworzenia jego koncepcji stanowiło założenie, iż połączenie celów biznesowych, podnoszenie kwalifikacji i wiedzy o ofercie produktowej, jak i pozytywnej energii płynącej z aktywnej formy spędzania czasu przyniesie Ci same wymierne korzyści biznesowe. Rezultat? – pasmo niezapomnianych przeżyć, duch pozytywnej rywalizacji, głowa pełna wiedzy i apetyt na jeszcze więcej!

WIEDZA

WIEDZA

Nieodłącznym elementem programu jest wiedza, którą pragniemy się z Tobą dzielić, podnosząc wspólne kwalifikacje podczas szkoleń oraz targów dedykowanych do grona naszych Klientów.

SPOŁECZNOŚĆ

SPOŁECZNOŚĆ

Pragniemy, żeby pozytywne emocje, które chcemy wzbudzić w uczestnikach programu, wywołały dużo satysfakcji a także sprawiły, że staniemy się unikalną, aktywną społecznością.

OFERTA

OFERTA

Modeco Challenge to kompleksowa oferta narzędzi obejmująca marki własne oraz światowych producentów. To produkty do domu, ogrodu oraz dla najbardziej wymagających profesjonalistów.

MOTYWACJA

MOTYWACJA

Dla wszystkich uczestników programu przygotowaliśmy ciekawe nagrody i szereg atrakcyjnych wyjazdów, a wszystko to w duchu Modeco Challenge.

STREFA NAGRÓD

Przystępując do programu Modeco Challenge 2016 - niezależnie czy jesteś miłośnikiem sportów wodnych, zimowych, ekstremalnych, czy też czerpiesz radość z poznawania dalekich kultur i smakowania wykwintnych potraw lub najchętniej oddajesz się błogiemu relaksowi w zakątkach uzdrowiskowych i SPA - bogata różnorodna oferta nagród Modeco Challenge z pewnością Cię usatysfakcjonuje.

ZASKAKUJĄCE FAKTY MODECO CHALLENGE

WSPÓLNIE ZROBILIŚMY

JUŻ PONAD 70 TYS. KM

RAZEM BYLIŚMY JUŻ

NA 3 KONTYNENTACH

PRZEPROWADZILIŚMY JUŻ

180 PREZENTACJI MODECO TRUCK

Organizator programu

KOLENER POLSKA Sp. z o.o.

ul. Kwidzyńska 6C
51-416 Wrocław
info@modeco-challenge.pl

TOP